ARTILIN 3A MATE

FARBA PRZECIW OWADOM, ROZTOCZOM 
I …ZMARTWIENIOM.

Dekoracyjna farba matowa, przeciw owadom i roztoczom, która zapobiega tworzeniu się pajęczyn
i eliminuje w kontakcie komary, muchy i roztocza przez co najmniej 5 lat.
CECHY
 • Niszczy przez prosty kontakt owady i roztocza.
 • Poprawia jakość życia astmatyków.
 • Unikalna farba na świecie.
KORZYŚCI
Artilin 3A Mat to matowa farba przeciw insektom i roztoczom, odporna na rozwój grzybów, do użytku do ścian wewnętrznych i sufitów. Niszczy przez zwykły kontakt komary, muchy i roztocza. Zapobiega tworzeniu się pajęczyn.

 • Prewencyjny i leczniczy.
 • Minimalna skuteczność: pięć lat.

 • Artilin 3A Mat przyczynia się w ten sposób do poprawy higieny i eliminacji czynników alergizujących. W przeciwieństwie do innych środków owadobójczych, Artilin 3A Mate nie używa gazu pędnego i nie wymaga specjalnych urządzeń.

  Artilin 3A Mat zapewnia cichą ochronę przez co najmniej 5 lat. Artilin 3A Mat znacznie zmniejsza populację roztoczy, przyczyniając się do poprawy jakości życia astmatyków, ponieważ zmniejsza intensywność i częstotliwość ataków astmy.
  SPOSÓB STOSOWANIA

  Artilin 3A Mat działa poprzez prosty kontakt, dzięki czemu jest wystarczający do zastosowania jako warstwa wykończeniowa. Z opakowaniem 2,5L 3A Mate chroni przez co najmniej 5 lat pomieszczenie o powierzchni 35m2ścian i sufitów.

  PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
  Wszystkie media powinny być suche, jednolite, czyste, wolne od tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń.

  Nowe powierzchnie: Zastosuj odpowiedni schemat malowania, jedną warstwę farbę podkładową i jedną warstwę dobrej jakości farby matowej w wybranym kolorze 3A Mat.

  Powierzchnie wcześniej malowane: Na podłożach w dobrym stanie stosować bezpośrednio 3A Mat. Na starszych podłożach, po odpowiednim przygotowaniu, nałożyć jedną warstwę podkładu i jedną warstwę dobrej jakości farby wewnętrznej 3A Mat w wybranym kolorze. Na powierzchniach satynowych lub błyszczących konieczne jest wcześniejsze przeszlifowanie powierzchni.

  3A Mat nie może być rozcieńczany, ponieważ znacznie zmniejsza to jego skuteczność.
  KATALOG KOLORÓW

  ŁĄCZENIE KOLORU Z KOMFORTEM, ZDROWIEM I DOBRYM SAMOPOCZUCIEM.

  Artilin 3A Mat jest dostępny w bieli i w kolorach pastelowych.

  Kolory mogą się zmieniać w zależności od używanego monitora, trzeba więc wziąć pod uwagę możliwe różnice. Dlatego, zalecamy wykonanie testu koloru przed jakimkolwiek zastosowaniem.
  JAK TO DZIAŁA?
  Artilin 3A Mate to matowa farba do malowania ścian wewnętrznych, przeciw owadom i roztoczom, która przez kontakt eliminuje komary, muchy i roztocza. Dzięki unikalnej technologii, Artilin 3A Mate zawiera aktywny środek owadobójczy, która zbiera się na wierzchniej warstwie farby w postaci obojętnych i stabilnych mikroskopijnych kryształów.
  Aktywna cząsteczka jest obecna na powierzchni farby i zostaje wchłaniana, gdy owad lub roztocza lądują na malowanej powierzchni.
  Środek owadobójczy przenika nogi owada, docierając do centralnego układu nerwowego.
  Po pewnym czasie owad umiera.
  Farba Artilin 3A Mat jest nietoksyczna dla ludzi i ciepłokrwistych zwierząt domowych.
  CERTYFIKATY I UPOWAŻNIENIA
  CERTYFIKACJA
  Od ponad 50 lat, Artilin zajmuje się opracowywaniem wysokowydajnych farb funkcjonalnych: przeciw owadom, przeciw roztoczom, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych, które zapewniają zdrowie, komfort i dobre samopoczucie na co dzień. Farby, których działanie, skuteczność i nietoksyczność są naukowo potwierdzone przez wyspecjalizowane i uznane na całym świecie instytuty. Artilin 3A Mat jest jedyną farbą przeciw insektom i roztoczom zatwierdzoną do sprzedaży w Unii Europejskiej, certyfikowaną za jej skuteczność, trwałość i nietoksyczność, zgodnie z zaleceniami Portugaliskiego Stowarzyszenia Astmatyków.
  Artilin 3A Mat spełnia wszystkie wymogi przepisów europejskich (rozporządzenie 528/2012)

  Produkt autoryzowany przez Dyrekcję Generalną ds. Zdrowia (PT / DGS ARMPB-67/2016)
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  NonKor Service
  Paweł Sobczyk

  09-411 Biała
  ul. Onufrego Zagłoby 10

  Tel.: 510 072 290
  E-mail: pawel.sobczyk@nonkorservice.pl
  Biuro: biuro@nonkorservice.pl

  Biuro Handlowe: 09-411 Płock ul. Witolda Zglenickiego 42 Budynek “G”, lok 309

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości