o Nas

Firma NonKor Service powstała w styczniu 2016r w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie technologii antykorozyjnych. Nasze doświadczenie to zawodowa obecność w branży na przełomie ostatniej dekady. Pracując w spółkach (podlegających m.in. PKN Orlen) zajmujących się robotami antykorozyjnymi , poznaliśmy technologię i zakres robót koniecznych do osiągnięcia właściwego zabezpieczenia przed korozją.

Podstawowy profil działalności NonKor Service

Współpracujemy z wieloma liczącymi się producentami farb i preparatów do zabezpieczeń antykorozyjnych: CIN, International, Hempel, Jotun, Teknos-Oliva, Sigma. W ofercie posiadamy:

 • Farby jednoskładnikowe: alkidy, akryle, poliwinyle, gruntoemalie
 • Farby dwuskładnikowe: epoksydy, poliuretany
 • Farby specjalistyczne: etylokrzemiany, termoodporne, ogniochronne
 • Preparaty antykorozyjne
 • Systemy posadzkowe
 • Farby antyinsektowe

Wybór właściwego systemu malarskiego, który skutecznie zabezpiecza przed korozją wymaga uwzględnienia wielu czynników. Dlatego przeprowadzona przez nas szczegółowa analiza zagwarantuje Państwu uzyskanie najlepszego pod względem technicznym i ekonomicznym, rozwiązania dla danych warunków eksploatacyjnych. Proponowane przez nas zestawy malarskie znajdują zastosowanie w różnych środowiskach korozyjności począwszy od C1 aż po C5-M zgodnie z normą PN-EN ISO 12944. Prowadzimy kompletny nadzór i doradztwo techniczne (FROSIO, IBDiM) w pracach antykorozyjnych (dobór systemów malarskich), kontrolę jakości, pomiary.

W zapytaniu ofertowym na farby w miarę możliwości prosimy o podanie następujących informacji:

 1. Rodzaj konstrukcji (jej tonaż i powierzchnia)
 2. Rodzaj środowiska korozyjnego
 3. Czy jest to system wewnętrzny czy zewnętrzny
 4. Kolor warstwy nawierzchniowej
 5. Wymagany czas gwarancji (trwałości)
 6. Rodzaj farby (jedno czy dwuskładnikowa)
 7. Stopień oczyszczenia powierzchni

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przygotujemy szczegółową ofertę techniczno-handlową.

 

 

 

FARBY CIN

CIN to firma z siedzibą w Maia niedaleko Porto, powstała w 1926 roku. Z czasem stała się liderem na rynku iberyjskim i obecnie zatrudnia ok. 1400 osób. Produkuje farby dekoracyjne i architektoniczne, ale również przemysłowe do drewna, tworzyw sztucznych i metalu oraz farby ochronne, w tym także proszkowe.

FARBY INTERNATIONAL

International jest wiodącą marką farb antykorozyjnych światowego koncernu Akzo Nobel’s Marine & Protective Coatings (M&PC). Akzo Nobel to znany producent materiałów lakierniczych i chemikaliów działający w ponad 80 krajach i zatrudniający około 62 000 pracowników. Główna siedziba koncernu znajduje się w Holandii.

FARBY HEMPEL

Hempel jest jednym z największych na świecie dostawców powłok malarskich dla segmentu lądowego, morskiego, kontenerowego oraz jachtowego. Celem firmy Hempel jest zagwarantowanie coraz lepszej ochrony oraz większej trwałości inwestycji, dlatego nasze wysiłki koncentrujemy na badaniach i rozwoju.

FARBY JOTUN

Wywodząca się z Norwegii Grupa Jotun jest międzynarodowym producentem i dystrybutorem farb antykorozyjnych, dekoracyjnych oraz powłok proszkowych. Znajduje się w pierwszej dziesiątce największych producentów farb na świecie. Jotun jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach, założoną w 1926 roku w Sandefjord w Norwegii.

FARBY TEKNOS-OLIVA

Grupa TEKNOS-OLIVA jest jednym z czołowych producentów farb przemysłowych w Europie. Firma Teknos została założona w 1948 r. w Finlandii. Oddziały Spółki obecne są w Skandynawii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji i Polsce. Teknos rozwinął również sieć przedstawicielstw w pozostałych krajach europejskich.