Intercure® 3240SG

OPIS PRODUKTU:

Dwuskładnikowa, szybkoschnąca, grubopowłokowa gruntoemalia poliasparginowa z półpołyskiem, o wysokiej zawartości substancji stałej i niskim poziomie LZO

Intercure 3240SG pozwala na zwiększenie produktywności przy malowaniu w temperaturze otoczenia, jak też łączy własności antykorozyjne powłok epoksydowych z wysoką estetyką i odpornością na promieniowanie UV w jednowarstwowej aplikacji.

Intercure 3240SG może być nakładany w jednej warstwie na odpowiednio przygotowane podłoże za pomocą aparatów do natrysku hydrodynamicznego jednotłokowego lub dwukomponentowego, skracając czas aplikacji, zmniejszając zużycie energii i koszty robocizny w stosunku do aplikacji dwuwarstwowej lub gdy wymagane jest wygrzewanie powłoki w wysokiej temperaturze.

ZALECANY ZAKRES STOSOWANIA:

Zaprojektowany specjalnie jako jeden z produktów rodziny International 3200 w charakterze jednowarstwowej lub dwuwarstwowej gruntoemalii. Przeznaczony do zabezpieczania maszym w przemyśle górniczym, rolniczym, samochodowym i transportowym, do zabezpieczania podnośników i dźwigów, pomp, zaworów, przekładni, drobnych elementów silników i maszyn.

Intercure 3240SG szczególnie nadaje się do stosowania jako system szybkoschnący w warunkach przyspieszonych procedur transportowych, maksymalizując przepustowość linii produkcyjnej w temperaturach 20-25ºC bez potrzeby wymuszonego wygrzewania w wyższych temperaturach, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii w zakładach i malarniach.

Intercure 3240SG charakteryzuje się:

  • Jednowarstwowym systemem z krótkimi czasami wysychania do transportu
  • Dobrą przyczepnością na odpowiednio przygotowanym podłożu
  • Szybkim utwardzeniem w temp. 25ºC co oszczędza koszty energii
  • Wysoką zawartością substancji stałych i niską emisją LZO
  • Eliminuje potrzebę stosowania kosztownych pieców i spalarni rozpuszczalników

    pobierz2zapytaj

    backto